Адміністрація сайту гарантує, що персональні дані, надані сайту будуть використані тільки належним чином.

Персональні дані та контактна інформація Користувача не буде розголошена третім особи, за винятком випадків передбачених законодавством, або якщо Користувач дасть на це свою згоду (як зазначено далі).

Адміністрація сайту зобов’язується не направляти небажані або незапитувані електронні листи (спам) Користувачам, за винятком важливих ділових або комунікаційних електронних листів, на які Користувач дав свій дозвіл. У випадку надання поздоровлень, інформації про діючі пропозиції.

Зареєстрований користувач може швидко і легко припинити отримання електронних листів від для цього достатньо просто натиснути активну фразу «Відмовитися від розсилки» в кінці одного з листів.

Конфіденційність

Адміністрація сайту з повагою ставиться до особистої інформації усіх Користувачів нашого сайту. Будь-яка діяльність сайту в мережі Інтернет здійснюється відповідно до чинного Європейського законодавства, а також до законодавства України. Справжні правила захисту персональних даних («Політика Безпеки») регулюють порядок розголошенню інформації, одержаної сайтом про Користувачів (як було зазначено раніше), що відвідують його. Адміністрація сайту використовує зібрані персональні дані користувачів відповідно до Закону № 2297-VI «Про захист персональних даних».

Отримання та обробка персональних даних

Всі Користувачі можуть відвідувати сайт, не розголошуючи при цьому будь-які персональні дані (під персональними даними розуміється будь-яка інформація, що має відношення до встановленої фізичної особи, зокрема, за допомогою звичайно використовуваних способів визначення або за допомогою однієї або декількох особливостей, властивих його / її особистості: фізичних, фізіологічних, психологічних, розумових, економічних, культурних чи соціальних, політичних). При цьому, ненадання Користувачем необхідної інформації, запитуваної у відповідних секціях введення інформації та в інших розділах сайту, може спричинити за собою неможливість надання сайтом Користувачам певних послуг. Якщо Користувач заповнює форму зворотного зв’язку на сайті, Користувач вступає в договірні відносини з адміністрацією сайту. Користувач отримує запит на розголошення необхідних персональних даних в момент здійснення операції.

З метою виконання запитів користувачів, а також в інших цілях, зазначених нижче, сайт може запитувати такі дані про Користувача: ім’я, номер мобільного телефону та інші дані. У силу добровільної підписки на сайті Користувач погоджується (дає свою згоду) на внесення його персональних даних в інформаційну систему, як вручну, так і автоматично, в повному обсязі і для цілей, зазначених нижче, відповідно до закону про захист персональних даних. Якщо Користувач не згоден на це, він має право не користуватися сайтом і не надавати адміністрації сайту свої персональні дані.

Адміністрація сайту має право використовувати розголошені дані протягом строку необхідного для виконання відповідної мети обробки персональних даних та обов’язкового архівування, згідно із застосовним законодавством, не завдаючи шкоди зобов’язанням сайту, які виникають внаслідок спеціального регулювання. Надання дозволу на обробку персональних даних є добровільним, і Користувач має право відкликати такий дозвіл, направивши електронного листа на електронну адресу сайту.

Права користувачів щодо обробки їх персональних даних закріплені в Акті про захист персональних даних і включають в себе, зокрема, право на оновлення або видалення персональних даних з інформаційної системи сайту. А також право на отримання копії персональних даних, які є предметом обробки сайтом, а також право на звернення до органу з Захисту персональних даних України у разі підозри на неправомірне використання персональних даних.

Інші способи отримання інформації

Крім отримання даних через сайт, Користувачеві може бути запропоновано повідомити свої персональні дані в письмовому листуванні з адміністрацією сайту, у телефонній бесіді з адміністрацією сайту, в момент розміщення запиту на надання послуги для цілей гарантійного і пост гарантійного обслуговування, реєстрації участі в інтерактивному опитуванні або в якій-небудь бізнес пропозиції, в процесі обміну текстовими повідомленнями в режимі реального часу і так далі. У такому випадку Користувачеві окремо буде запропоновано дати згоду на обробку персональних даних адміністрацією сайту, якщо такий дозвіл необхідно відповідно до законодавства.

Мета збору та обробки персональних даних

Адміністрація сайту обробляє персональні дані в наступних цілях:

 • здійснення певних дій по виконанню операцій послуг або виконання інших договорів між адміністрацією сайту та Користувачем;
 • надання відповідного сервісного обслуговування, включаючи обслуговування, що стосується діяльності сайту, такі як гарантійне і постгарантійне обслуговування, запит думки користувачів про послуги сайту, надання можливості Користувачам отримати вигоду з спеціальних пропозицій і рекламних акцій, проведення опитувань про послуги, виконання та обробка запитів користувачів з надання інформації про сайт, його послугах, інформування Користувача про новинки сайту, вдосконалення послуг сайту і проведення лотерей, конкурсів та інших рекламний акцій.

Використання та розголошення інформації третім особам

Адміністрація сайту використовує отриману інформацію виключно в особистий цілях, зазначених вище. Співробітники сайту зобов’язуються поважати конфіденційність інформації, наданої Користувачами згідно чинного законодавства. Персональні дані можуть бути розголошені третім особам у випадках, якщо адміністрація сайту обгрунтовано порахує це необхідним. А також з метою попередження шахрайства, виконання зобов’язань, забезпечення захисту прав сайту, або у випадках корпоративних змін, таких як злиття, поглинання, продаж або купівля активів підприємства і так далі.

Адміністрація сайту має намір захищати і керувати персональними даними всіх користувачів своїх сайтів у відповідності із законодавством України Закону про захист персональних даних. Адміністрація сайту зробила всі необхідні технічні, організаційні та персональні заходи згідно Українським законам, включаючи Акт про захист персональних даних, щодо обробки даних з метою забезпечення безпеки та захисту отриманих персональних даних користувачів від випадкового неправомірного знищення або випадкової втрати, неналежного звернення, несанкціонованого розголошення чи доступу, а також від інших неправомірних форм використання.

Неповнолітні

Адміністрація сайту настійно рекомендує всім батькам і опікунам навчити своїх дітей безпечно і відповідально поводитися з персональними даними в Інтернеті. Особи молодші 18 років не повинні розголошувати свої персональні дані на сайті без дозволу їхніх батьків та опікунів. Адміністрація сайту ніколи не буде навмисно запитувати персональні дані у осіб молодше 18 років, або використовувати їх будь-яким чином, адміністрація сайту констатує, що Користувачам його сайту 18 років і більше.

Посилання на інші сайти

Це положення про Конфіденційність застосовано до головної сторінки. Деякі сторінки на цих сайтах можуть містити посилання на інші організації в рамках структури сайту або поза неї. Коли Користувачі залишають сайт, їм рекомендується перейти за посиланням і прочитати правила захисту персональних даних для кожного сайту, який збирає персональні дані.

Адміністрація сайту не контролює інформацію, що міститься на цих сайтах, а також правила захисту персональних даних застосовних на цих сайтах, і не несе відповідальність за який-небудь вміст, товари або послуги, які вони пропонують. Користування такими сайтами, на які робляться посилання, здійснюється відповідно до умов і угодами застосованими до таких сайтів.

Право на отримання інформації, новинних розсилок, рекламних повідомлень та їх анулювання

Адміністрація сайту позитивно ставиться до запитів користувачів з отримання інформації щодо політики конфіденційності сайту, що відправляються на електронну адресу магазину. Користувачі, які не бажають отримувати рекламні повідомлення (або новинні розсилки) можуть скасувати їх підписку, направивши відповідний запит на електронну адресу.

Повідомлення про зміни

Користувачів будуть інформувати про будь-які зміни і доповнення, що вносяться до цього Положення про Конфіденційність. В силу використання сайту або замовлення послуг на сайті, слідуючи повідомленню про внесення змін до Політики Безпеки, Користувач погоджується із змінами, що містяться у зміненій версії в повному обсязі.

MEGAPOLIS

Ваш ідеальний партнер у сфері нерухомості

Контакти

Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання та допоможемо вам зробити правильний вибір.
+38 099 752 3013

info@mgp.com.ua

Напишіть нам у TelegramМи у InstagramНаш канал у YouTube

Отримайте безкоштовну консультацію

Заповніть форму нижче. Ми вам зателефонуємо та надамо безкоштовну якісну консультацію.

  *Цей сайт захищений reCAPTCHA. Застосовуються Політика Конфіденційності та Умови користування Google.

  Агентство нерухомості MEGAPOLIS – це компанія, що динамічно розвивається. Ми успішно працюємо на ринку нерухомості вже більше 12 років.

  Наше агентство націлене, перш за все, на надання достовірної інформації та якісних послуг. За роки роботи на ринку нерухомості України ми виробили вміння чути і розуміти наших клієнтів.

  Ми беремо на себе всі питання, пов’язані з вашим бажанням купити, продати або орендувати нерухомість в Миколаєві, в Миколаївській області або в інших містах України. Звільнюємо ваш час для вирішення інших завдань. Пропонуємо вам сучасний професійний підхід і уважне ставлення для вирішення конкретних завдань.

  Ми подбаємо про те, щоб наша співпраця була комфортною і ефективною.

  Будемо раді вам допомогти!

  Оренда та продаж нерухомості
  CityMax Logo